Velnio Malunas


Go to content

 

 

 

 

17-18 12 2016

International Vietnam Championship Dog Show

 

Th VN Ch KNOCK YOU OUT Velnio Malunas "SOLO" made us very proud again. He won CAC (AKU), R.CAC (APAC), CACIB, R.CACIB, 2 x BEST OF BREED, R.BOB, 2x BEST OF GROUP III, BEST OF GROUP !!!

Congratulations to his owner Kelvin Nguyen Duc Anh and thank you very much.

 

 

 

9 10 2016

National Dog Show CAC in Nowy Dwór Mazowecki

 

FASHION IN STLYE Velnio Malunas "Ray" (Ch. Utopialand Truth N Power & Jr.Ch. Limited Edition Velnio Melunas) first time in intermediate class and first time in Poland on show won Ex.1, CAC and starts Champion of Poland title.

 

WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas "Nita" (Ch. Jo-Kar's Black Magic Mountain & CH. Jo-Kar's Mel for Velnio Malunas) in open class won Ex.1, CAC.

 

.

 

Thank you so much to their owner Izabela Krieger!

 

 

4 10 2016

NEW LITTER IN OUR KENNEL

More info in PUPPIES page

 

 

 

17-18 09 2016

CAC show, Latvia

 

FUTURE N PAST VELNIO MALUNAS "Taya" first day won JW and BOS, second day she won JW, JBOB and BOS. Taya became Lithuanian and Latvian Junior Champion. Congrats to owners !

 

Photo by Alexdesign.lv


 

10 09 2016

CAC show Chorzow, Poland

 

FIRE IN THE SKY Velnio Malunas owned and loved by Anna Cetnarowicz, from open class was ex I, CWC.

 

4 09 2016

CAC show Przemysl, Poland

 

FIRE IN THE SKY Velnio Malunas from intermediate class went ex I, CWC.

Congratulations to his owner Anna Cetnarowicz!

 

.

 

 

02 09 2016

CACIB paroda Zolotaya Pektoral, Ukraine


APOCALIPTO VELNIO MALUNAS, savininkė Viktoriya Pisarchuk, sudalyvavo pirmoje parodoje ir buvo išrinktas gražiausiu šuniuku Best Baby!! Sveikinimai Viktoriya ir Apachi :)

 

.

 

 

27 08 2019

EUROPOS ŠUNŲ PARODA Briurelis !!!


Mūsų veisimo kalytė "Nita" WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas (Ch Jo-Kar's Black Magic Mountain & Ch Jo-Kar's Mel For Velnio Malunas) savininkė Izabela Krieger - laimėjo darbinę klasę ir buvo išrinkta geriausiu darbiniu šuniu Europos parodoje BOB Working Class!!!
Didžiuojamės! Ačiū labai Izabela !!!

 

 

 

3 08 2016

Naujos nuotraukos Jazzu GALERIJA

 

.


13 07 2016

Šunų paroda Vietname

 

BPIS RBJIS RBISS Th/Vn Ch KNOCK YOU OUT Velnio Malunas "Solo" R.CAC, CAC, BOB, BEST OF GROUP (teisėjas Judge Mr Weng Woh Chan)ir nuo šiol jis yra Vietnamo Čempionas. Didelis ačiū jo savininkui Kelvin Nguyen Duc Anh už darbą su Solo ir puikius rezultatus. Mes labai didžiuojamės.

 

 

 

25-26.06.2016

Dviguba CAC paroda Rusnėje, Lietuva

 

"Jazzu" EFFECT OF SILVER MOON Velnio Malūnas 2 x CAC, 2 x Parodos Nugalėtoja, 2 x BOS.
"Robin" REBEL HEART Velnio Malūnas Jaunimo nugalėtojas, BOB Junior."Pepito" Pepito Paracortus 11 metų amžiaus iš veteranų klasės laimėjo 2 x VBOB, 2 x BOB (geriausias veislės atstovas iš visų), 2 x Best of Group III ir res. BIS Veteran."Apollo" Utopialand Truth N Power 2 x CAC, 2 x Parodos Nugalėtojas ir tapo Lietuvos Čempionu. Labai didžiuojamės mūsų šunimis. Didelis ačiū Margaritai Budžiūtei ir Marijai Zemlianskajai už pagalbą ir teisėjams už puikų mūsų šunų įvertinimą.

 

.

 

 

12 06 2016

Palanga CAC paroda, Lietuva

 

Mūsų šunys vėl pasirodė puikiai. "Pepito" Ch Pepito Paracortus 11 metų amžiuje spindėjo kaip žvaigždė, jis buvo BOB Veteranas, geriausias veislės atstovas BOB !! ir II BIS Veteran!!! Labai juo didžiuojamės ir džiaugiamės! Teisėjas buvo sužavėtas juo ir sakė, kad Pepito yra nuostabus veislės atstovas, savo amžiuje atrodantis ir judantis ne kaip 11 metų, bet kaip 11 mėnesių šuniukas :) Koks komplimentas!!! Tai buvo vienareikšmiškai Pepito diena. Mūsų jaunoji kalytė "Jazzu" JCh EFFECT OF SILVER MOON Velnio Malunas buvo įvertinta puikiai I vieta, CAC. "Apollo" Ch Utopialand Truth N Power čempionų klasėje puikiai I vieta ir CAC. Ir mūsų jaunuolis "Robin" REBEL HEART Velnio Malunas buvo įvertintas puikiai II vieta. Labai ačiū veislės bei Veteranų besto teisėjui Kalvo Kriisk už tokį nuostabų mūsų šunų įvertinimą. Ačiū Margarita Budžiūtei už puikų Robio pristatymą ringe ir darbą su juo. Ačiū visiems draugams už palaikymą ir puikią kompaniją. Tai buvo nuostabus savaitgalis su šeima :)

 

..

 

Kitose šalyse mūsų veisimo šunys mus taip pat džiugino rezultatais!

Baltarusijoje "Roman" JCh ROMAN ART Velnio Malunas, savininkė Olga Siritsa, buvo įvertintas puikiai I vieta, CAC ir BOS.

 

.

 

Lenkijoje "Sky" FIRE IN THE SKY Velnio Malunas, savininkė Anna Cetnarowicz buvo įvertintas puikiai I vieta, Jaunimo Nugalėtojas

 

 

Labai ačiū jums Olga ir Anna už puikų darbą su mūsų šunimis, už meilę ir gražius pasiekimus. Sveikiname!


 

11 06 2016

Palanga CAC paroda, Lietuva

 

Po 1 metų pertraukos mes pagaliau grįžome į parodų ringus. Mūsų kalytė "Jazzu" JCh EFFECT OF SILVER MOON Velnio Malunas pusantrų metų amžiaus, pirmą kartą dalyvavo atviroje klasėje ir buvo įvertinta puikiai I, CAC, Nugalėtoja ir BOS. Mūsų veisimo"Robin" REBEL HEART Velnio Malunas - puikiai II vieta. "Apollo" Ch Utopialand Truth N Power owned together darbinėje klasėje - puikiai I, CAC, ir mūsų mylimas veteranas"Pepito" Ch Pepito Paracortus 11 metų amžiauus - geriausias veislės veteranas BOB Veteran. Labai ačiū veislįs ringo teisėjai Ramune Kazlauskaite už tokį gražų mūsų šunų įvertinimą. Ačiū Margarita Budžiūte už Robino prezentaciją. Mes labai laimingi! Buvau be galo pasiilgusi parodų :)


.

 

 

7 06 2016

Šiandien pas mus buvo vaikai. Tie patys vaikai, kuriuos nesenai lankėme mes. Sako, nebegali be šunų... Atvažiavo patys! Pagarba mokyklos administracijai už tokį dėmesį vaikams ir rūpestį, už pastangas įgyvendinti jų svajones! Gera buvo juos visus stebėti, laimingus. Sunku papasakoti. TAI reikia pamatyti... Nuotraukų nusprendžiau nekelti šį kartą. Labai trapu. Ačiū mano nuostabioms pagalbininkėms - Laimai, Editai ir Gretutei - be jūsų man būtų neužtekę rankų!!

 


 

28 05 2016

Dviguba CAC paroda Dzerzhinsk, Baltarusija

 

mūsų veisimo "Roman" Roman Art Velnio Malunas tapo Baltarusijos jaunimo čempionu !!! Jis buvo geriausias veislės jaunimo atstovas BOB Junior abi dienas. Labai ačiū jo nuostabiai savininkei Olga Siritsa. Jūs abu esate puiki komanda! Sveikinimai :)

 

 

 

19 05 2016

Naujos nuotraukos mūsų veisimo kalytės Mylady Fox Velnio Malunas jos galerijoje

 

.

 

 

8 05 2016

V FCI grupės, Minikowo CAC paroda, Lenkija

Walking on Clouds Velnio Malunas "Nita", savininkė Izabella Krieger, čempionų klasėje buvo įvertinta puikiai I, CAC, Geriausia kalytė ir BOS. Sveikinimai Izabella! Didžiuojamės jumis mergaitės :)

 

.

 

 

5 05 2016

Šiandien lankėme vaikus, su šunimis. Buvome vienoje Klaipėdos neįgalių bei iš vaikų namų vaikų mokykloje. Nuvežėme jiems 6 šunis. Aš nesitikėjau tiek teigiamų emocijų ir pozityvo. Tikrai. Jau ne pirmą kartą su šunimis važiuojame į įvairius renginius vaikams. Bet šis sykis paliko neišdildomą įspūdį. Tiesą pasakius, buvo sunku atsigauti ir susivokti ar esu laiminga, ar man liūdna. Stebėjau tuos vaikus, jų šiltus apsikabinimus su šunimis ir tą nežinia iš kur, tarytum nežemišką jų abipusį ryšį..... Ir man dabar norisi dar ir dar sugrįžti į tą mokyklą, pas tuos vaikus... Jeigu "tik tiek" tiems vaikams yra "netgi tiek!", tai mes tikrai dar nuvažiuosime. Ir ne sykį. Jau pažadėjom.

 

.


NUOTRAUKŲ GALERIJA

 

 

24 04 2016

NDS Šiauliai, Lietuva

 

mūsų Jazzu - EFFECT OF SILVER MOON Velnio Malunas - jaunimo klasėje trečią kartą iš eilės tapo Jaunimo Nugalėtoja ir laimėjo BOS! Nuo šiol ji yra Lietuvos Jaunimo Čempionė!!! Labai didžiuojamės ja. Ačiū Marija Zemlianskaja už puikią Jazzu prezentaciją parodos ringe.

 

.

 

 

23 04 2016

Tarptautinė paroda Lingen, Vokietija


Ch WATERFALL Velnio Malunas "Doby" čempuinų klasėje - puikiai I vieta ir apdovanotas savo 11-uoju CAC VDH. Nuoširdūs sveikinimai savininkei Shirley Court!!


 

10 04 2016

Zabrze CAC paroda, Lenkija

 

FIRE IN THE SKY VELNIO MALUNAS "Sky" - puikiai I vieta, Jaunimo nugalėtojas! Sveikinimai savininkei Anna Cetnarowicz!! Jūs šaunuoliai!

 


 

21 02 2016

Šunų paroda Görlev, Danija

 

FASHION IN STYLE Velnio Malunas "Ray" (Ch. Limited Edition Velnio Malunas & Ch. Utopialand Truth N Power), savininkai Izabela Krieger ir Lotte Jespersen, teisėjas Ms. Vibeke Rördam, dalyvavo šuniukų klaėje paskutinį kartą ir buvo geriausias veislės šuniukas BOB Puppy ir laimėjo IV vietą gražiausio parodos šuniuko konkurse IV BEST PUPPY IN SHOW, teisėjas Mr. Th. Hassing Christensen. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės !!! Sveikiname savininkes Izabella ir Lotte.

 

..

 

14 02 2016

CAC Valentine's paroda Bydgoszcz, Lenkija


Mūsų veisimo kalytė WALKING ON CLOUDS VELNIO MALUNAS, atvira klasė puikiai 1/5, CAC, Geriausia kalė, geriausias veislė atstovas BOB ir IV Best of Group!!! Sveikinimai Izabela Krieger!

 

 

24 01 2016
Nuostabios naujienos iš Filipinų Circuit Parodos

 

EAGLE CREEK VELNIO MALUNAS "Gabby" tapo Jaunimo Čempionu gavęs 2 x CAC.

Jam tereikia gauti tik 1 CAC tam, kad užsidarytų Čempiono titulą !! Sveikinimai John Melvin Lobaton

 

 

17 01 2016

naujos nuotraukos KASDIENYBĖS galerijoje

 
 

 


Back to content | Back to main menu