Velnio Malunas


Go to content

 

 

 
07 12 2014
CAC paroda, Rusija

 

KNIGHT OF FIRE Velnio Malunas "Riko" puikiai I, Jaunimo Nugalėtojas, geriausias jaunimo atstovas BOB JUNIOR. Ačiū jo savininkei Ekaterinai Grachovai ir vedlei Alenai Popovai už puikų darbą ir nuostabius rezultatus!

 

 

07 12 2014
Tarptautinė CACIB paroda Kassel, Vokietija

 

WATERFALL Velnio Malunas "DOBY" pereinama klasė, puikiai I, CAC VDH, bei CAC DCNH & CACIB ir geriausias veislės atstovas BEST OF BREED! Shirley, ačiū Jums labai labai!

 

05 11 2014
Paroda Bulgarijoje

 

WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas (Melisa x Tiesto) tapo Nacionaline Bulgarijos Respublikos Čempione!!! Didžiuojamės mergyte :) Sveikinimai savininkei Izabela Krieger!

 

05 11 2014
Tarptautinė CACIB paroda Hannover, Vokietija

 

WATERFALL Velnio Malunas "Doby" (Melisa x Tiesto), pereinamoje klasėje vedinas savo savninkės Shirley, buvo įvertintas puikiai I, CAC VDH, CAC DCNH, CACIB, Geriausias patinas ir "Hannover Nugalėtojas 2014"!!!
Praeitoje parodoje Doby buvo
"Club Winner 2014" taip pat. Ačiū Shirley!

 


1-2 11 2014
Dviguba Tarptautinė CACIB paroda Praha, Čekija

 

Mūsų žvaigždutė, pasididžiavimas mūsų, D-NOX VELNIO MALUNAS, kurio savininkė ir vedlė yra Natalya Zarubina buvo įvertintas 2 x puikiai I, 2 x CAC, 2 x CACIB, BOB, BEST OF GROUP ir BEST IN SHOW !!! Nuo šios jis yra Čekijos Čempionas ir Tarptautinis čempionas!!! Ačiū Natalija ir Volodia už meilę Nox'ui ir už visus pasiekimus. Jūs nuostabūs!!

 


05 10 2014
CAC paroda Šiauliai, Lietuva


mūsų "Panda" LIMITED EDITION Velnio Malūnas puikiai I,
JAUNIMO NUGALĖTOJA ir geriausias jaunimo atstovas BOB Junior!!! Ir nuo šiol ji yra Lietuvos Jaunimo Čempionė!!!! Didelis ačiū mūsų hendlerei Marijai Zemlianskajai už profesionalų Pandos pristatymą!!!!! Mes be galo džiaugiamės dar vienu čempionu mūsų komandoje!!
20 09 2014
Mūsų veisimo šuniukų sėkmingas savaitgalis

Italijoje, Šiaurinių veislių šunų specializuotoje parodoje, Romoje, D-ANNE EFFECTA Velnio Malunas ""Anne" (Pegaso x Reina dukra) savininkas Acanfora Salvatore, buvo įvertinta puikiai I, CAC, Geriausia kalytė, Geriausia veislės atstovė, BEST OF BREED ir BEST IN SHOW !!!! Nepaprastai džiaugiamės ir didžiuojamės Anne! Sveikinimai savininkui Salvatore ir visai komandai, kuri prisidėjo prie šio laimėjimo
Baltarusijoje, LOVE MYLADY FOX Velnio Malunas "Foxy" (Tiesto x Reina) puikiai I, geriausia jaunimo kalytė
Junior CAC! Labai džiaugiamės juodulytės sėkme ir linkime sėkmės ateinančiose parodose. Esame tikri, kad mažylė netrukus taps Baltarusijos Jaunimo Čempione. Didelis ačiū savininei Evgenijai :)


7 09 2014
CAC paroda Włocławek, Lenkija

WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas "Nita" (Tiesto x Melisa), atviroje klasėje buvo įverinta puikiai I,
CAC. Sveikinimai Izabela!
6 09 2014
Mūsų veisimo šuniukų sėkmė

Rusijoje KNOCK YOU OUT Velnio malunas "Solo" (Melisa x Nox) labai perspektyvus I, BOB Puppy ir IV BEST IN SHOW PUPPY !!!
Specializuotoje parodoje Solo brolis KEEP ON RUNNING Velnio malunas "Hotei" (Melisa x Nox) labai perspektyvus I ir
BOB Puppy!
Abu šuniukai gyvena su Elena ir Alexey Samsonov. Ačiū Jums už darbą su mažyliais ir gražius laimėjimus. Didžiuojamės Jumis!!!
Lietuvoje LIMITED EDITION Velnio malunas "Panda" (Tiesto x Reina) jaunimo klasėje įvertinta puikiai I,
JAUNIMO NUGALĖTOJA ir geriausias jaunimo šuo ringe BOB Junior !!! Panda reikia tik vieto Jaunimo nugalėtojo titulo, kad taptų čempione :) Labai didžiuojamės juodulyte! Būdama neįprastų spalvų ir išraiškos ji įrodė visiems, kad "kitoks" haskis taip pat gali būti geresnis už įprastus!!

2 09 2014
NAUJOS NUOTRAUKOS
Įkėlėme naujų nuotraukų į galerijas "Reina" ir "Kasdienybė"25 08 2014
Tarptautinė CACIB paroda, Sopot, Lenkija

WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas "Nita" (Tiesto x Melisa), pereinamoje klasėje buvo įvertinta puikiai I ir
CAC. Sveikinimai Izabela!

17 08 2014
Toruń CAC paroda, Lenkija

WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas "Nita" (Tiesto x Melisa), savininkė Izabela Krieger, pereinamoje klasėje buvo įvertinta puikiai 1, CAC, Geriausia kalytė, geriausia veislės atstovė
BEST OF BREED ir res. BEST OF GROUP !!!! Ačiū Izabela! Nuoširdžiausi sveikinimai :)

26 07 2014
Tarptautinė CACIB paroda, Rusija

KNOCK YOU OUT Velnio malunas "Solo" (Melisa x Nox) debiutavo šuniukų klasėje ir buvo labai perspektyvus-1, gražiausias šuniukas veislės ringe BOB Puppy bei laimėjo 2 vietą gražiausio parodos šuniuko konkurse res. BEST IN SHOW PUPPY !!!
Ačiū Elena ir Alexey! Didžiuojamės Jumis !!!

19 07 2014
Cheboksary paroda, Rusija

mūsų veisimo šuniukas KNOCK YOU OUT Velnio malunas "Solo" (Melisa x Nox), savininkė Elena Samsonova, sudalyvavo pirmoje parodoje Rusijoje ir pradžiugino mus stulbinančiu laimėjimu! Jis buvo įvertintas l.perspektyvus-1, geriausias veislės mažylis
BOB Baby ir laimėjo gražiausio mažylio parodoje titulą BEST IN SHOW BABY !!!
Didelis ačiū Elenai ir Alexey už tokią meilę ir priežiūrą, už visas įdėtas pastangas! Ačiū vedlei Elena Mironova už profesionalų Solo pristatymą parodos ringe ir dėkojame teisėjai Yakunina N. Sh. už puikų įvertinimą :)

5-6 07 2014
Dviejų dienų CAC paroda Plungėje, Lietuva

MASTERCARD Velnio malunas (Melisa x Apollo) abi dienas laimėjo atvirą klasę, puikiai - 1 vieta, CAC ir tapo
Lietuvos ČEMPIONU! Dėkojame veislės teisėjams Anatolij Zhuk and Grita Jonelienė!
Parodoje mes praleidome puikų laiką su draugais prie Platelių ežero, maudėmės ir šventėme veislyno "Beržoras" šešių metų gimtadienį! Ačiū Jolita už nuostabų vakarą ir laiką praleistą kartu!

28 06 2014
Rusnė CAC paroda, Lietuva

"Melisa" Jo-Kar's Mel for Velnio Malunas čempionų klasė puikiai, 1 vieta, CAC, Nugalėtoja,
BOB ir Res. BEST OF GROUP!! Mūsų veisimo vaikai taip pat pasirodė puikiai! "Macho" MASTERCARD Velnio Malunas puikiai 1 vieta, CAC, Nugalėtojas, BOS. "Panda" LIMITED EDITION Velnio malunas debiutavo jaunimo klasėje ir buvo įvertinta puikiai, 1 vieta, JAUNIMO NUGALĖTOJA ir geriausia jaunimo atstovė BOB Junior!! Jos broliukas "Ango" LIGHT CLOUD Velnio Malunas pirmą kartą parodoje, taip pat buvo įvertintas puikiai 1 vieta ir JAUNIMO NUGALĖTOJAS!! Ačiū Margaritai Budžiūtei už profesionalią Ango prezentaciją parodoje!
Lenkijoje, Tarptautinėje CACIB parodoje "Nita" WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas laimėjo - puikiai 1 vieta,
JAUNIMO NUGALĖTOJA ir geriausia jaunimo atstovė veislėje BOB Junior ir nuo šiol ji yra Lenkijos Jaunimo ČEMPIONĖ!!!! Nuostabūs savaitgalio rezultatai!!!
Ačiū Nitos savininkei Izabela Krieger. Mes labai laimingi ir didžiuojamės savo vaikais. Ačiū mums veislės ringo ir grupės teisėjai Marija Werbitskaja už puikų mūsų šunų įvertinimą, ir visiems mūsų draugams už smagią kompaniją ir palaikymą!
Nuotraukoje nūsų mylimiausia MELISA :)

14-15 06 2014
Tarptautinė paroda Erfurt, Vokietija
Mūsų veisimo šuniukas D-NOX Velnio Malunas puikiai 1, CW, CAC, BOS,
CACIB

CAC paroda Erfurt, Vokietija
D-NOX Velnio Malunas puikiai 1, CW, CAC, BOS,
BOB

Ir jis užsidarė dar vieną čempiono titulą! Nuo šios jis yra ir
VOKIETIJOS ČEMPIONAS!! Ačiū savininkams Natalya ir Volodia!! Mes didžiuojamės jumis ir Nox'u! Sveikiname su tokiais gražiais laimėjimais :)

8 06 2014
Naujos nuotraukos PARDUODAMŲ ŠUNIUKŲ puslapyje7-8 06 2014
Dviejų dienų CAC paroda Palangoje, Lietuva

KEEP ON RUNNING Velnio Malunas "Scooby"
BOB Baby ir IV BEST IN SHOW BABY,
LIMITED EDITION Velnio Malunas "Panda"
BOB Puppy,
MASTERCARD Velnio Malunas "Macho" puikiai I,
CAC,
KALEIDOSCOPE Velnio malunas
BOB Baby ir res. BEST IN SHOW BABY,
Lancelot's Mamma Mia "Reina" puikiai II,
Pepito Paracortus
BOB Veteranas ir BEST IN SHOW VETERANAS,
galiausiai Pepito & Reina
BEST IN SHOW COUPLE!

Net negalėjome svajoti apie daugiau!!! Ačiū visiems draugams už stiprų, triukšmingą palaikymą ir smagų laiką! Labai ačiū visiems teisėjams už puikius įvertinimus.
24 05 2014
Oulainen group speciality, Suomija

Mūsų veisimo patinukas DUBFIRE VELNIO MALUNAS "Derby" (Pegaso x Reina), su savo savininke Johanna Lahtinen, laimėjo puikiai-1 vieta,
CQ, BM1 ir BOS! Ačiū Johannai ir teisėjui Pirjo Aaltonen už gražų įvertinimą.

11 05 2014
Jonava CAC paroda, Lietuva

MASTERCARD Velnio Malunas "Macho" debiutavo atviroje klasėje ir laimėjo CAC, Nugalėtojas, geriausias veislės atstovas
BOB ir res. BEST OF GROUP!! Mūsų mažoji "Panda" LIMITED EDITION Velnio Malunas pirmą kartą dalyvavo parodoje ir buvo geriausias veislės šuniukas BOB Puppy. Jos mamytė Ch Lancelot's MAMMA MIA "Reina" čempionų klasėje 1 vieta, CAC. Ch PEPITO Paracortus "Pepito" debiutavo veteranų klasėje ir jam sekėsi puikiai! Jis buvo Veteranų Nugalėtojas, geriausias veteranas veislėje, BOB Veteran ir III BEST IN SHOW VETERAN (iš 13). Nuo šiol Pepito yra Veteranų Čempionas! Galiausiai porų konkurse Pepito ir Reina laimėjo 1 vietą BEST IN SHOW COUPLE!!! (iš 10 gražių įvairių veislių porų).
Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų vaikais. Dėkojame teisėjams - Jens Utke Ramsing (BOB & BOG), Galina Zhuk (BIS Veteranas), Lisbet Utke Ramsing (BIS Pora) už tai, kad puikiai įvertino mūsų šunis. Ačiū Marija Zemlianskaja ir visai kommandai už smagų laiką ir palaikymą.


Minikowo CAC paroda, Lenkija

Tą pačią dieną Lenkijoje, mūsų veisimo kalytė WALKING ON CLOUDS Velnio Malunas (Ch Jo-Kar's Black Magic Mountains & Ch Jo-Kar's Mel for Velnio Malunas) "Nita" pereinamoje klasėje laimėjo puikiai - 1 vietą, CAC ir geriausia veislės kalytė BOS! Sveikinimai Izabelai! Šaunuolės!

8 05 2014
Naujos PANDOS nuotraukos, jos galerijoje


1 05 2014
Tarptautinės šunų kinkinių varžybos Kauno Rajono Mero Taurė'14

Mano dukra Monika debiutavo suaugusių klasėje (jai 16m) su 4 patinais -
DR4 Nordic ir laimėjo garbingą II Vietą!! Labai ja didžiuojuosi :) Šaunuolė Monika ir mūsų nepaprastas ketvertukas - Debesėlis, Tiesto, Macho ir Pepito!
30 04 2014

Naujos parduodamų šuniukų nuotraukos, puslapyje "ŠUNIUKAI"

26 04 2014
CAC paroda Minskas, Baltarusija

Mūsų veisimo mažylė LOVE MYLADY FOX VELNIO MALUNAS "Fox" (TiestoxReina) labai perspektyvus šuniukas 1 vieta, BOB PUPPY ir V BEST IN SHOW PUPPY !!!

19 04 2014
Specializuota paroda Minske, Baltarusija

LOVE MYLADY FOX VELNIO MALUNAS "Fox" (TiestoxReina) labai perspektyvus šuniukas 1 vieta, BOB PUPPY ir III BISS PUPPY !!! Sveikinimai savininkei Evgenia Lipen!


9 03 2014

Regioninė Marigliano paroda

Pasakiškos naujienos iš Italijos. Mūsų veisimo kalytė "Misha" MATERIAL GIRL VELNIO MALUNAS (ApolloxMelisa), su savo savininku ir vedliu Alberto Maria Pinto, laimėjo CAC,
BOB ir 3 vietą grupėje III BEST OF GROUP! Dar vienas savaitgalis su tokiais nuostabiais rezultatais! Ačiū Alberto, mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės Mishos pasiekimais. Sveikiname visą Jūsų šeimą!1-2 03 2014
Dviguba paroda San Marino Respublikoje

Mūsų saulėta mergytė "Misha" MATERIAL GIRL VELNIO MALUNAS (MelisaxApollo) vėl džiugina nuostabiais rezultatais! Su savo savininku Alberto, dvi dienas iš eilės laimėjo 2xCAC,
2xBOB ir 2x BEST OF GROUP-IV! Šaunuoliai! Labai jumis didžiuojamės. Laikome stipriai suspaustus kumštukus, kad gautumėte paskutinį CAC ir užsidarytumėte San Marino Čempiono titulą. Ačiū Alberto Maria Pinto ir Claudio Pinto už Jūsų darbą, rupestį ir meilę mūsų mažylei.
28 02 2014 - 02 03 2014
Kelios CAC ir Tarptautinės CACIB parodos iš eilės

Mūsų veisimo kalytė "Lima" HUMPTY DUMPTY VELNIO MALUNAS (JosexReina), savininkas Angelos Xinaris, Kipras, vieną dieną dalyvavo Jaunimo klasėje ir laimėjo
BOB Junior ir III BEST IN SHOW JUNIOR! Kitomis dienomis ji jau rodėsi atviroje klasėje, kur laimėjo 4xCAC, CACIB, r.CACIB, Best female, r.BOB. Ir tapo net kelių šalių čempione! - Kipro Čempionė, Bulgarijos Čempionė, Filipinų Čempionė, El Salvador Čempionė, Pakistano Čempionė, Kosta Rikos Čempionė, Sri Lanka Čempionė. Ji taip pat yra Multi Jaunimo Čempionė iš ankstesnių pasirodymų. Šaunuolė Lima!!! Gerai padirbėta Angelos! Jaučiamės virš debesų :) Ačiū tau Angelos ir visai Jūsų šeimai už viską.02 03 2014
Paroda CAC, Baltarusija

LOVE MYLADY FOX VELNIO MALUNAS "Fox" (TiestoxReina) Labai Perspektyvi mažylė-1,
BOB BABY ir
VII BEST IN SHOW BABY!!! Sveikinimai nuostabiai savininkei Evgenia Lipen! Ačiū labai.
22-23 02 2014
Dviguba Tarptautinė CACIB paroda, Baltarusija

Mūsų lėlytė "tamsiu veidu" LOVE MYLADY FOX VELNIO MALUNAS "Fox" kiekvieną savaitgalį džiugina mus stulbinančiais rezultatais! Su savo savininke/hendlere Evgenia Lipen, šį kartą laimėjo
2xBOB BABY ir V BEST IN SHOW BABY!!!! Didžiuojamės Jumis. Jūs esate fantastiška parodų ringo pora!!08 02 2014

Paroda CAC Minskas, Baltarusija

Mūsų veisimo mergytė LOVE MYLADY FOX VELNIO MALUNAS "Fox" (Ch. Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN x Ch. Lancelot's MAMMA MIA), kurios savininkė/hendlerė Evgenia Lipen laimėjo labai perspektyvus mažylis-1,
BOB BABY, V BEST IN SHOW BABY !!! Šaunuolės! Esame tikri, kad tai tik sėkmingas startas ateičiai :) Evgenia, ačiū tau labai už tokią meilę, rūpesti ir nuostabų darbą. Didžiuojamės jumis!
8-9 02 2014
Dviguba paroda Bydgoszcz, Lenkija

Mūsų veisimo kalytė WALKING ON CLOUDS VELNIO MALUNAS "Nita" (Ch. Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN x Ch. Jo-Kar's MEL FOR VELNIO MALUNAS), kurios savininkė ir hendlerė Izabela Krieger, 1-ą dieną laimėjo exl.1, JN, JBOB ir
BOS!! 2-ą dieną exl.1, JN, JBOB, BOB ir II BEST OF GROUP!!! Būdama vos vienerių metų amžiaus!!! Fantastiškas rezultatas! Mes be galo džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mergaitėmis :) Ačiū Izabela!!

1 02 2014

Paroda CAC Minsk, Baltarusija

LOVE MYLADY FOX VELNIO MALUNAS "Fox" (Ch. Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN x Ch. Lancelot's MAMMA MIA) su savo mamyte-savininke Evgenia Lipen buvo Labai Perspektyvus mažylis ir Best Baby
26 01 2014
Tarptautinė paroda Expo Eboli (Salerno), Italija

MATERIAL GIRL VELNIO MALUNAS (Melisa x Apollo), pereinamoje klasėje, vedama savo savininko Alberto Maria Pinto, laimėjo puikiai-1, CAC,
CACIB ir BOS !!! Labai džiaugiamės ir didžiuojamės! Ačiū Alberto, Jūs abu esate nuostabi komanda! Sveikiname!23 01 2014
GIMĖ NAUJA PERSPEKTYVI ŠUNIUKŲ VADA
Daugiau informacijos Šuniukų puslapyje

12 01 2014

Tarptautinė paroda Kajaani, Suomija

DUBFIRE VELNIO MALUNAS
(Reina x Pegaso) "Derby", savininkė ir hendlerė Johanna Lahtinen, Suomija, laimėjo BM2 su res.CACIB. Sveikinimai Johanna!
27 10 2013

Panevėžys CAC paroda, Lietuva

Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN
"Tiesto" laimėjo puikiai-1, CAC,
Nugalėtojas, BOS ir nuo šiol jis yra
LIETUVOS ČEMPIONAS. Ačiū veislės ringo teisėjai Beata Petkevica.

13 10 2013

National Radviliškis show, Lithuania

JCh. Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN "Tiesto" puikiai-2. Jį išstatė mano dukra Monika, nes ringas prasidėjo anksčiau ir aš nespėjau sugrįžti. Ačiū Monikute, tu šauniai padirbėjai ir nuostabiai parodei Tiesto!!! Abu atrodėte fantastiškai! Tiesto liko gauti tik vieną CAC'ą, kad pasitvirtintų Čempiono titulą. 
Monika išstatė ir mūsų "Mačio" JCh. MASTERCARD VELNIO MALUNAS, vėliau aš ją pakeičiau. Galiausiai, po nemažo streso viskas baigėsi puikiai ir mes labai linksmai praleidome laiką. Mačio laimėjo puikiai-1, JN, JBOB.
"Melisa" Ch. Jo-Kar's MEL FOR VELNIO MALUNAS puikiai-1, CAC, Nugalėtoja ir BOS. Finaliniuose konkursuose, Melisa ir jos sūnus Mačio buvo išrinkta res. BEST IN SHOW PORA!!! 

Norime padėkoti teisėjams Dolejšova Olga (veislės ringas) ir Zhuk Galina (porų konkursas). Taip pat didelis ačiū Kristinai Kančienei už pagalbą mano dukrai Monikai ringe. Ačiū Marijai Zemlianskajai ir jos komandai, kaip visada :) Ir visiems mūsų draugams už palaikymą!13 10 2013

Rudens varžybos "Rudeninių lapų pėdomis", Rusija

Maža mergaitė Dasha ir mūsų veisimo patinukas "Xati" WILD IN THE DARK VELNIO MALUNAS (Melisa x Tiesto sūnus) laimėjo garbingą III-ią vietą vaikų Kanikrose! Ačiū Marina už nuotraukas ir gražius rezultatus! Mums labai smagu matyti mūsų vaiką, darantį ką jis mėgsta labiausiai!!!


13 10 2013
Paroda Gorzow Wlkp, Lenkija

Mūsų veisimo patinukas D-NOX VELNIO MALUNAS (Reina x Pegaso) atvira klasė, puikiai-1, CAC, BOS,

BOB,
BEST OF GROUP-3 !!!

12 10 2013
Tarptautinė paroda Dortmund, Vokietija
D-NOX VELNIO MALUNAS (Reina x Pegaso) atvira klasė, V1, Anw. DT.CH. VDH, CAC,
CACIB, BOS


11 10 2013
Tarptautinė paroda BUNDESSIEGER, Dortmund, Vokietija
D-NOX VELNIO MALUNAS (Reina x Pegaso)atvira klasė, V1 Anw. DT.CH. VDH, CAC,
CACIB, BOS

Natalja ir Volodia, mes labai dėkingi Jums už tokį puikų darbą su Nox'u, pasakiškus rezultatus, už Jūsų rūpestį ir meilę jam!!

11 10 2013
NAUJOS NUOTRAUKOS mūsų "L" vados
(tėvelis "Tiesto" Ch. Jo-Kar's Black Magic Mountain, mamytė "Reina" Ch. Lancelot's Mamma Mia)
Dar turime šuniukų!
04-06 10 2013
3 dienos \ 6 parodos in Cyprus, Georgia, Azerbaijan, Taiwan ir San Marino
FANTASTIŠKI rezultatai !!!

Mūsų veisimo kalytė JCh HUMPTY DUMPTY VELNIO MALUNAS "Lima" (Reina x Jose), su savo savininku Angelos Xinaris laimėjo 6 x puikiai- 1 jaunimo kalė (CAC), 6 x JBOB, 1 x res. BEST IN SHOW Junio
r, III BEST IN SHOW Junior !!! Lima, savo naujoje šeimoje, debiutavusi parodose tapo net keleto šalių čempione ir nuo šiol ji yra: Kipro Jaunimo Čempionė, Georgia Jaunimo Čempionė, Azerbaijan Jaunimo Čempionė, Taiwan Jaunimo Čempionė, San Marino Jaunimo Čempionė ir Lietuvos Jaunimo Čempionė!!! 


Dar viena mūsų žvaigždutė, gyvenanti mūsų mylimoje Angelos ir Emos šeimoje, Kipre
BJIS BBISS BBIS BPIS BPISS Multi JCh MISS BY MISS VELNIO MALUNAS "Makena" (Apollo x Melisa), taip pat išstatoma savininko Angelos, laimėjo 5 x puikiai- 1, 5xCAC, 1 x RCAC, 1 x RCACIB, 1 x CACIB, 5 xBOB3 !!!
Makena yra SEPTYNIŲ šalių Jaunimo čempionė, o nuo dabar dar ir Kipro Čempionė, Georgia Čempionė, Azerbaijan Čempionė, Taiwan Čempionė ir San Marino Čempionė.


Džiaugiamės džiaugiamės džiaugiamės!!! Angelos ir Ema AČIŪ JUMS LABAI už Jūsų nepaprastą darbą, rūpestį ir meilę mūsų veisimo kalytėms!! Už profesionalų išstatymą parodose ir stulbinančius rezultatus!
Jūs patys geriausi!!!
ZALTANA SHADOW SNATCHER

13.11.2009 - 02.10.2013
"PACO"

Po ilgos kovos už gyvybę, užgeso mūsų mažylio Paco gyvybė. Prieš beveik du metus jis apsinuodijo žiurkių nuodais netoli kaimynų kiemo. Jis buvo labai stiprus ir ilgai nepasidavė. Jo fantastiškai šeima taip pat nepasidavė ir visą tą laiką gydė Paco, rūpinosi jo ir davė jam viską, ką galėjo. Bet liga buvo stipresnė ir pasiglemžė mūsų spindulėlį. Nėra žodžių, kurie apibūdintų mūsų skausmą. Nėra paguodos, kuri išdžiovintų ašaras. Labai užjaučiame gedinčią Paco šeimą, veisėją Mary Louise Franklyn "Zaltana", hendlerę Mariją Zemlianskają, ir visus, kurie mylėjo Paco ir liūdi kartu su mumis.
Ilsėkis ramybėje mažyli. Visada tave mylėsim.
25 09 2013
NAUJA VADA

Pas mus gimė šeši, sveiki ir gražūs mažyliai! Tėvelis LTJ Ch Jo-Kar's Black Magic Mountain "Tiesto", mamytė LT-LV-RU Ch JCh Lancelot's Mamma Mia "Reina". Turime 3 berniukus ir 3 mergytes, visi šuniukai juoda su balta spalvos. Keli iš jų turi tėvelio Tiesto ypatingą spalvinimą.
21 09 2013
Rudens Taurės Varžybos'13

Naujas sezonas atidarytas! Mes dalyvavome varžybose ir nuostabiai praleidome laiką gamtoje su draugais. Šiose varžybose nebuvo 4 šunų (ar daugiau) klasės, todėl nutarėme sudalyvauti su mūsų mažais kinkinukais. Renaldas Bieliauskas su 2 šunimis - Tiesto ir Pepito užėmė 6 vietą (iš 9), su vienu Debeseliu buvo penkti (iš 8). Dar viena mūsų pora - Mačio ir Nota, su Mindaugu Tapiniu užėmė 5 vietą (iš 9). Rezultatai labai smagūs, na, o mes žinoma labai laimingi ir didžiuojamės savo keturkojais vaikais. Turime planų sudalyvauti Tarptautinėse Baltijos taurės 2013 varžybose ir tikimės geresnių rezultatų.

15 09 2013
Klubinė paroda Varšuvoje, Lenkija

Mūsų veisimo kalytė WALKING ON CLOUDS VELNIO MALUNAS (Melisa x Tiesto) "Nita" buvo išrinkta BOB PUPPY, Puppy Club Winner ir IV BEST IN SHOW PUPPY!!! Šaunūs rezultatai! Didžiuojamės mažyle!!! Dėkojame jos nuostabiai mamytei-savininkei Izabelai Krieger už visus pasiekimus ir meilę mūsų pliušinei lėlytei Nitai :)


01 09 2013
Paroda CAC Wloclawek, Lenkija

Mažylė Nita vedama savininkės Izabelos Krieger, sėkmingai debiutavo parodoje!! WALKING ON CLOUDS VELNIO MALUNAS (Melisa x Tiesto) labai perspektyvus šuniukais-1, Geriausias šuniukas ir Best of Breed Puppy!! Sveikinimai, Izabela ir didelis ačiū už viską! Mums labai malonu matyti gražius Nitos pasiekimus.

15 07 2013

Mano dukra aplankė legendinio BALTO statulą, Niujorko Centriniame parke, Amerikoje :)

07 07 2013
Naujas Čempionas mūsų šeimoje!
Paroda Plungėje, Lietuva

mūsų veisimo kalytė Humpty Dumpty Velnio malunas "Lima" (Reina x Jose) puikiai-1, JN, BOB Junior ir nuo šiol ji yra
Jaunimo ČEMPIONĖ!! Lancelot's Mamma Mia "Reina" čempionų klasė, puikiai-1, CAC! Jo-Kar's Black Magic Mountain puikiai-2. Labai džiaugiamės mūsų vaikų pasiekimais, ypatingai Limutės Čempiono titulu, kai ji buvo visiškai numetusi žieminį kailiuką! Nuotraukose - Lima.

06 07 2013
Tarptautinė San Marino paroda, Italija

Mūsų veisimo kalytė, gyvenanti Italijoje D-ANNE EFFECTA Velnio malunas (Reina x Pegaso) puikiai-1, CAC,
CACIB!! Sveikinimai Claudio, Alberto & Acanfora Salvatore!! Nuotraukose nuostabioji Anne :)tą pačią dieną Plungės parodoje, Lietuvoje, mūsų "Lima"
HUMPTY DUMPTY Velnio malunas (Reina x Jose) puikiai-1, JAUNIMO NUGALĖTOJA! Lancelot's MAMMA MIA "Reina" čempionų klasėje puikiai-1, CAC! Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN "Tiesto" puikiai-1. Puikūs savaitgalio rezultatai mūsų veislynui! 29-30 06 2
013
Hobi Taurė'2013 paroda, Lietuva

Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN "Tiesto" puikiai-1, CAC, N, BEST OF BREED,
V BEST OF GROUP
kitą dieną Lancelot's MAMMA MIA "Reina" puikiai-1, CAC, N, BEST OF BREED,
V BEST OF GROUP
HUMPTY DUMPTY VELNIO MALUNAS (Reina x Jose) "Lima" puikiai-1, JAUNIMO NUGALĖTOJA ir
JBOB!

21 06 2013
Naujos nuotraukos XATI galerijoje

WILD IN THE DARK Velnio malunas (Tiesto x Melisa)
09 06 2013
Poltava CAC paroda "Ltava 2013", Ukraina

mūsų veisimo kalytė HELLO KITTY VELNIO MALUNAS (Reina x Jose) "Mocca" gyvenanti Ukrainoje, savininkė Irina Gutnik,
5-ą kartą iš eilės (!!!) laimėjo best puppy ir BEST IN SHOW PUPPY !!!! Mes esame labai laimingi rezultatais! Irina, ačiū labai! :)


Ačiū Stas Lemeshenko Dog's Foto už nuotraukas09 06 2013
Palanga CAC paroda, Lietuva

MASTERCARD VELNIO MALUNAS (Melisa Apollo) "Mačio" - trečią kartą iš eilės
Jaunimo Nugalėtojas! Ir nuo šiol jis yra
JAUNIMO ČEMPIONAS !!!
Lancelot's MAMMA MIA "Reina" - CAC, N, BEST OF BREED ir BEST OF GROUP-5 !!!

08 06 2013
Palanga CAC paroda, Lietuva

MASTERCARD VELNIO MALUNAS (Melisa Apollo) "Macho"
- JAUNIMO NUGALĖTOJAS!
HUMPTY DUMPTY VELNIO MALUNAS (Reina x Jose) "Lima" - 2 vieta šuniukų klasėje :)Lancelot's MAMMA MIA "Reina" - CAC, N!
Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN "Tiesto" - CAC, N,
BOS!

02 06 2013
Kirovograd CAC paroda, Ukraina

HELLO KITTY VELNIO MALUNAS
(Reina x Jose) VĖL buvo gražiausias šuniukas ir
BEST IN SHOW PPUPPY!!! Ketvirta paroda ir ketvirtas
BPIS !!! :) Sveikiname Irina! Labai džiaugiamės mūsų mergytės pasiekimais!!

1-2 06 2013
Fantastiškos naujienos iš mūsų šeimos Kipre!

mūsų princesė MISS BY MISS VELNIO MALŪNAS (Melisa x Apollo) "Makena" buvo Aphrodite Nugalėtoja 2013 ir kvalifikuota Crufts parodai! Makena vedama savininko Angelos laimėjo
3 x BOB Junior,
BEST IN SHOW JUNIOR ir res. BEST IN SHOW JUNIOR!!! Ir ji papildė savo čempionų kraitelį dar dviem Moldavijos ir Azerbaidžano JAUNIMO ČEMPIONĖ! Sveikiname Angelos ir Ema! Ačiū Jums už Jūsų pastangas parodų ringuose, už Jūsų šiltą ir jaukią meilę Makenai, gerą priežiūrą ir didelį rupestį. Mes didžiuojamės Jumis. Būdama vos vienerių metų amžiaus, Makena yra Kipro, San Marino, Montenegro, Moldavijos ir Azerbaidžano Jaunimo Čempionė!  Be to ji turi daugybę fantastičkų laimėjimų iš ankstesnių parodų BBISS, BBIS, BPIS, BPISS, BABY BOB at EDS. Argi galėtume svajoti apie daugiau? :)


Nuotraukos autorius Dem Paste09 05 2013
Nikolaev САС paroda, Ukraina

HELLO KITTY VELNIO MALUNAS (Reina x Jose)
3-ią kartą iš eilės (!!!) laimėjo BEST IN SHOW PUPPY!!!! Stulbinantys rezultatai džiugina mūsų širdis. Ačiū savininkei Irinai! Mocca - mūsų auganti žvaigždutė!04 05 2013
Tarptautinė paroda Caserta, Italija

Dvi mūsų mergytės, gyvenančios Italijoje su Acanfora Salvatore ir Claudio & Alberto Pinto, taip pat džiugina mus savo laimėjimais parodose. D-ANNE EFFECTA VELNIO MALUNAS (Reina x Pegaso) puikiai-1,
CAC, CACIB and BOS !!! MATERIAL GIRL VELNIO MALUNAS (Melisa x Apollo) puikiai-2 jaunimo klasėje.


04 05 2013
Jonavos CAC paroda, Lietuva

"Macho" MASTERCARD VELNIO MALUNAS (Melisa x Apollo) Jaunimo Nugalėtojas,
BOB Junior ir V BEST IN SHOW JUNIOR iš daugiau nei 60 gražiausių jaunimo šunų parodoje!!! Apie tris metus atgal, jo mamytė Melisa laimėjo lygiai tą patį. Vaikis eina mamytės pėdomis! Didžiuojamės juo.

Dar vienas vaikas gimęs pas mus "Lima" HUMPTY DUMPTY Velnio malunas buvo antra savo klasėje. Jo-Kar's BLACK MAGIC MOUNTAIN "Tiesto" laimėjo klasę puikiai-1, CAC. Winterfrost's LARA CROFT "Lara" rodėsi veteranų klasėje puikiai-1, Veteranų Nugalėtoja, Best Veteran!!!
VIDEO with Lara


02 05 2013
Kr.Rog CAC paroda, Ukraina

Vėl nuostabios naujienos iš Ukrainos! HELLO KITTY VELNIO MALUNAS "Mocca" (Reina x Jose) gražiausias šuniukas &
BEST IN SHOW PUPPY !!!! Didelis ačiū jos mamytei-savininkei Irina Gutnik!02 05 2013
NAUJOS NUOTRAUKOS

Melisos ir Tiesto dukrytės WALKING ON CLOUDS VELNIO MALUNAS

jos galerijoje, Šuniukų puslapyje


28 04 2013
Paroda CAC, Ukraina

FANTASTIŠKOS NAUJIENOS iš Ukrainos!! Mūsų veisimo kalytėl HELLO KITTY VELNIO MALUNAS "Mocca"
(Lancelot's Mamma Mia x Kristari's Jose Cuervo) 7 mėnesių amžiaus, debiutavusi pirmoje parodoje laimėjo
BEST IN SHOW PUPPY !!! Mes be galo laimingi ir didžiuojamės Mocca!!! Didelis ačiū Mocco's savininkei Irina Gutnik už tokius nuostabius rezultatus ir gražų darbą su mūsų mergyte. Linkime, kad tai būtų puikus startas ateities pasirodymams parodose :)

28 04 2013
Tarptautinė CACIB paroda, Dresden, Vokietija

Mūsų žvaigždutė RBIS BJIS MULTI CH-JCH D-NOX VELNIO MALUNAS (Ch Winterfrost's Pegaso x Ch Lancelot's Mamma Mia) nenustoja džiuginti puikiais rezultatais!
V1 Anw. DT.CH. VDH, Res. CAC, Res. CACIB.
Sveikiname Natalją and Volodią! Šaunuoliai!

24 04 2013
Expò paroda di Taranto, Italija

MATERIAL GIRL VELNIO MALUNAS (Melisa x Apollo) puikiai 1ºecc ir
Jaunimo Nugalėtoja!!!
Sveikinimai Alberto ir Claudio! Ačiū Jums labai! Džiaugiamės mūsų saulėtos mergytės puikiais rezultatais :)


06 04 2013

Vados "W" NAUJOS NUOTRAUKOS


Jo-Kar's Mel for Velnio malunas "Melisa" & Jo-Kar's Black Magic Mountain "Tiesto" 
vaikams 8 savaitės. Nuotraukas rasite šuniukų puslapyje22-25 03 2013
Fantastiškos naujienos iš Kipro !!!
4 dienų Tarptautinės ir Specializuotos parodos

MISS BY MISS VELNIO MALUNAS (Melisa x Apollo) "Makena" gyvenanti Kipre, nuostabioje Angelos Xinaris ir Ema M. Ioannou šeimoje, būdama tik 10 mėnesių amžiaus Specializuotoje parodoje puikiai-1, JN,
BEST OF BREED JUNIOR. Tarptautinėse parodose 4 kartus iš eilės(!!!) puikiai-1, gražiausia kalytė ir 4 x BEST OF BREED JUNIOR !!! Ir nuo šiol ji yra: Kipro Jaunimo Čempionė, San Marino Jaunimo Čempionė, Montenegro Jaunimo Čempionė !!! Sveikinimai Angelos ir Ema! Tiesiog nuostabu!!! Mes virš debesų :) Ačiū Jums labai 24 03 2013
Tarptautinė paroda, Italija

MATERIAL GIRL VELNIO MALUNAS (Melisa x Apollo) puikiai-3


09 02 2013
Tarptautinės varžybos Baltijos Žiemos taurė'13, Latvija
ir Latvijos žiemos Čempionatas


Mūsų komanda: Nota, Pepito, Tiesto ir Debeselis II vieta šiaurinių šunų klasėje SP4!!!
Mušeris - Renaldas Bieliauskas :)


06 02 2013
Ypatinga vada mūsų veislyne

Mūsų žaviausia, mylimiausia Melisa pagimdė tris leliukus.
Mamytė - Jo-Kar's Mel for Velnio malunas, tėvelis Jo-Kar's Black Magic Mountain.
Tai yra "linebreeding'as" TOP amerikos šuns "Carter" BIS/BISS Am/Can Ch Coventry's Peace Negotiator. 
Jis yra Melisos tėvelis ir Tiesto senelis. 

Daugiau informacijos rasite šuniukų puslapyje.
01 2013
Tarptautinės šunų kinkinių varžybos "ZAVIRUHA", Russia

D-NOX VELNIO MALUNAS (Reina x Pegaso) "Nox" - priekyje iš kairės,
vedlys - pats nuostabiausias Nox'o savininkas Volodia Zarubin
. Mūsų parodų žvaigždutė ne tik sėkmingai puikuojasi parodų ringuose, bet ir dalyvauja kinkinių varžybose. Ar gali būti kas geriau?Nuotraukos autorius Natalija Lagutina
19-30 01 2013
Linksminamės :)

Monika su 6 šunimis: Nota-Pepito, Macho-Reina, Tiesto-Debeselis

VIDEO
13 01 2013
Tarptautinė paroda Kajaani, Suomija


DUBFIRE VELNIO MALUNAS
(Reina x Pegaso) "Derby", gyvenantis Suomijoje su Johanna ir Kati Lahtinen, puikiai-1, CQ pereinamoje klasėje, BM3, hendlerė Victoria Ryytty!
Ačiū Johanna už Jūsų meilę Derbiui ir gražius rezultatus parodose! Mes Jumis džiaugiamės :)

06 01 2013
Naujos nuotraukos "L" vados (Reina x Jose)


2013 sausis
APIE MUS RAŠO..2012 Gruodis
MES ESAME MODELIAI !!! Žurnalas "Jūsų Vestuvės"


 

 


Back to content | Back to main menu